Blog

Remont dachu w Milówce

  |   Realizacje   |   No comment

Sezon na malowanie dachów jeszcze nie wystartował, mimo tego udało nam się otworzyć sezon dekarski. Aktualnie jesteśmy w trakcie wymiany pokrycia dachowego w miejscowości Milówka. Zmieniamy pokrycie z eternitowego na system IKO. Remont domu jednorodzinnego, jaki rozpoczęliśmy przed 3 tygodniami dzieli się na kilka etapów:

1. Zerwanie starego pokrycia azbestowego. Prace te wykonała dla nas firma zewnętrzna, posiadająca uprawnienia do prac z tak szkodliwymi materiałami.

2. Zapłytowanie oraz zamembranowanie całego dachu zgodnie z kartą techniczną produktu, z jakiego będzie się składało nowe pokrycie budynku. Przy okazji wymienione zostały wyłazy dachowe, wykonaliśmy obróbki dekarskie całego dachu oraz renowację komina wentylacyjnego w systemie Kabe Akord Colorata.

3. Pokrycie całego budynku gontem bitumicznym IKO Cambridge Xpress, który zastąpił dotychczasowe zniszczone, szkodliwe i mało estetyczne pokrycie azbestowe.

W ofercie naszej firmy znajdziecie nie tylko renowację malarską dachu, ale również wymianę pokrycia dachowego. Oferujemy bezpłatną wycenę na terenie Bielska-Białej, Żywca, Tychów, Pszczyny, Cieszyna, Jeleśni ale również całego śląska i małopolski.

Już dziś możecie Państwo zadzwonić do nas w celu umówienia terminu malowania dachu lub jego wymiany!

No Comments

Post A Comment